|
*Sztrok*(hrek)
2004.10.24. 12:13
Itt van a *Sztrok*(hrek)-Eligazt.
Ezt a Menben a "Vendgknyv" alatt tallod.Ha kivncs vagy pr sztr pletykkra.Akkor KATTanj R!
A tartalomban kivlaszthatod ,hogy mit szeretnl megnzni.Aztn rkattintasz s mr ott is van a pletyka.
Ha szeretnl pletykt kldeni vagy van hozzfzsed illetve krdsed kldd IDE :
[email protected]
|